איך לרכוש קוד UPC ברקוד באמזון – מדריך Amazon

במדריך הזה תלמד הכל על רכישת קוד UPC להעלאת ליסטים לחשבון המוכר שלך באמזון. מזה UPC או GS1 איך להשיג אותם ואיפה ואיך להשתמש בהם לצורך העלאת המוצרים לחשבון המוכר שלך

בפלטפורמות מסחר גדולות באינטרנט צריך קוד UPC וGS1 שמהווים כמזהה המוצר של הליסט שלכם באמזון (ברקוד). ללא קוד במקטע 'מזהה מוצר של Amazon', אינך יכול לרשום את המוצר שלך.

הדרישה היחידה של אמזון היא שאתה צריך לקנות קוד "UPC " כדי לסיים את רשימת המוצרים שלך ולהתחיל למכור באמזון. זכור, אינך יכול ליצור קוד משלך.

מדוע צריך קוד UPC בכדי למכור באמזון?

אתה צריך קוד UPC עבור אמזון, כך שתוכל למלא את השדה מזהה מוצר בעת רישום מוצר חדש למכור. בקטע "מזהה מוצר" עליך לבחור באפשרות "UPC" מהתפריט הנפתח. לא ניתן לרשום מוצר למכירה באמזון ללא קוד זה.שם נוסף עבור קוד UPC הוא "ברקוד". אז, אם המוצר שלך כבר יש אחד כי אתה מוכר מחדש משהו אז אתה יכול להזין את הקוד באזור מזהה מוצר.

מה לרשום בID של המוצר באמזון?
UPCs ו- EANs הם הנפוצים ביותר נפוץ Amazon המוצר מזהה.ארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, ניו זילנד ומדינות מערביות אחרות משתמשים בדרך כלל ב- UPC ו- EAN

UPCs ו- EANs הם הנפוצים ביותר נפוץ Amazon המוצר מזהה.ארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, ניו זילנד ומדינות מערביות אחרות משתמשים בדרך כלל ב- UPC ו- EAN

כיצד ואיפה לקנות את הקוד עבור אמזון 

1.עבור אל אתר מכובד שמוכר קודי UPC (מומלץ:SnapUPC )

2.
לחץ על "קנה ברקודים"

3.
הזן את מספר הברקודים שברצונך לרכוש

4.הורד את התמונות JPEG של הברקוד שלך וגיליון אלקטרוני של Excel יצירת מוצר אמזון

5.הזן את קוד UPC שרכשת בשדה "מזהה מוצר" כדי לוודא שהוא ייחודי

6.סיים את רשימת המוצרים החדשים שלך ב- Amazon

אנשים בדרך כלל רוכשים קודי UPC זולים ממוכרים מפוקפקים ב- eBay. סביר להניח שהם ממחזרים קודים. ועקב זה, אמזון תחשוב על המוצרים שלך שהם הונאה ויסגרו את החשבון שלך.אתה יכול למנוע את זה ולקנות קודי UPC עבור אמזון מאתר לגיטימי .אנו ממליצים על SnapUPC מכיוון שהם רוכשים את קודי ה- UPC שלהם מ- GS1 ישירות בכמות גדולה.בדרך זו הם יכולים להעביר את החיסכון לנו כי הם הצטרפו למסד הנתונים GS1 לפני שGS1 התחיל לחייב דמי חידוש מדי שנה.
אני סומך רק על SnapUPC


עכשיו:
בואו להגדיר כמה מונחים נפוצים תוכלו לראות בסעיף מזהה מוצר אמזון של רשימת המוצרים שלך.

ASIN
מספר זיהוי סטנדרטי. בעל 10 תווים ייחודיים מספר אלפאנומרי ייחודי מוקצה על ידי אמזון, אבל הוא לא שנוצר עד שאתה כבר רשום בפועל את המוצר שלך כבר.כאשר אתה יוצר רישום מוצר חדש באמצעות קוד UPC, אמזון יקצה את הרישום שלך במספר ASIN. כך המערכת של אמזון שומרת את זה ישר כאשר מספר המוכרים הם הרישום מציע עבור אותו מוצר.

GCID (לא חשוב למתחילים)
כאשר אתה כבר יוצר מותג משלך באמזון הם יספקו למותג שלך מזהה ייחודי משלך לרשימה של המוצרים שלך.תוכל להשתמש במזהה זה רק בעת הוספת מוצר חדש המהווה חלק מרשימת המותגים הרשומה שלך שאושרה.אתה יכול לחסוך כסף לחלוטין לחסל צורך לקנות קודי UPC עבור אמזון על ידי רישום המותג שלך באמזון. שקול את זה לאחר ביצוע המכירות הראשוניות שלך.

GTIN חלק מקודים שבהם אתה עשוי להשתמש, כגון UPC או EAN. הם 14 קודי ספרות המשמשים לזיהוי פריטים, מוצרים או שירותים. תחשוב על זה כמו מטריה שמחזיקה את כל המשפחה של ברקודי GS1, כולל קודי UPC בהם אנחנו הולכים להשתמש.כדי להפוך את הדברים פשוטים, רישומים מוצר חדש ידרוש קודי UPC. שמור את זה כרגיל.

כמה קודי UPC אני צריך לרשום פריט אחד על אמזון?

אתה רק צריך לקנות קוד אחד עבור רישום מוצר חדש על אמזון. קוד אחד עבור "חולצת טי" לא משנה כמה "חולצות טי" אתה מוכר.
קודי UPC במוצרים עם וריאציות באמזון

מעולם לא מכרתי באמזון ורוצה לפתוח עסק פרטי. כאשר אני לוחץ על "צור רישום מוצר חדש" הוא מבקש מזהה מוצר האם זה המקום שבו אני מזין את קוד UPC?

כן, ביצירת מוצר חדש המפרט את מזהה המוצר. בחר UPC מהתפריט הנפתח והזן את המספר השלם משמאל לימין.

האם הקודי UPC זהים לאותו מוצר?
אם זה אותו מוצר אז כן הם אותו דבר. תוכל להשתמש באותו קוד UPC עבור כל וריאציה של אותו מוצר. אם המוצר כבר רשום אז פשוט לשנות את כמות המוצרים שיש לך למכירה.

המוצר שלי כבר רשום באמזון ואני רוצה לרשום את אותו מוצר אני צריך לרכוש קוד UPC?
אם הפריט כבר על אמזון וזה בדיוק אותו פריט, אתה צריך piggyback בדף פרט זה ולא להתחיל דף חדש. לא תצטרך לרכוש קוד UPC אם הפריט כבר נמצא באתר. בחר ASIN בתפריט הנפתח מזהה מוצר והזן את מספר ה- ASIN של הרישום הפעיל.

האם קוד הUPC באמזון צריך פיזית להיות על כל מוצר ברשימה? מה אם אני מעלה 50 מוצרים?ניתן להשתמש בקוד יחיד אחד כדי לרשום כמה פריטים שתרצה. אם אתה מוכר 100 מברשות שיער בעת יצירת רשימת המוצרים אתה צריך רק קוד אחד עבור כל 100 מברשות שיער. קוד UPC אינו חייב להיות במוצרים שלך.כאשר אתה יוצר את רשימת המוצרים שלך, אמזון נותן לך מזהה ייחודי עבור כל פריט וזה היה צריך להיות ממוקם על המוצר שלך. קוד UPC הוא רק למטרות רישום מוצרים.

שמעתי שצריך GS1 כדי למכור באמזון. מה המשמעות של GS1?
GS1 הוא ארגון שפיתח את הברקוד הסטנדרטי לתקשורת עסקית. כאשר אתה קונה ברקוד GS1 אתה קונה מזהה ייחודי שיכול להיות מקושר רק לעסק שלך ולמוצר. אמזון מקבלת ברקודים שעומדים בתקנים GS1 בלבד.

מה השורה התחתונה?
אתה צריך קוד רק בכדי להעלות ליסט לאמזון . הם לא צריכים להיות פיזית על כל מוצר ואתה רק צריך קוד אחד עבור וריאציה אחת של מוצר.אתה לא צריך את הקודים כאשר אתה מוכר דרך retaile קמעונאית. המוצרים מגיעים עם ה-barcodes שלהם ואתה יכול להשתמש בהם כדי לרשום את המוצר.זכור כי בסופו של יום אתה מנסה למכור באמזון, אתה לא מומחה בקודים או מומחה לוגיסטיקה. ללכת עמוק לתוך הדיון על הקוד זה לא הכרחי וזה רק חלק קטן של דירוג המוצרים שלך בעסק שלך באמזון.

לחץ כאן לרכישת קודי UPC בקלות ובמהירות במחיר הנמוך ביותר


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
21
+1
36
+1
20
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button