מיתוג עסקי – המדריך המקיף למשווק המתחיל

כאן תמצואו את המדריך המלא של מיתוג עסקי ובנוסף תוכלו למצוא מדריכים שמתאימים לכל דרך שיווק דרך האינטרנט ורשתות חברתיות המובילות ביותר.

במדריך מיתוג עסקי הזה אני הולך להסביר על דרכים שונות בהם ניתן להגביר את אחוזי ההמרה לעסק שלכם, ובנוסף אני אתן כמה דוגמאות לעסקים שהגיעו להצלחה מסחררת בעזרת שיווק דרך ידועני רשת. משהוא שהייתי רוצה שיגידו לי קודם. לפי השיטות הבאות אפשר לפרסם את העסק שלכם בכמה מקומות שונים ולהינות מכניסות אורגניות לחלוטין שיביאו לכם מכירות ולקוחות קבועים לעסק שלכם. 

במדריך הזה השארתי גם כמה מדריכים שלי שתוכלו כבר היום לצלול עמוק לתוך כל העולם של מיתוג עסקי.

 

1.FAMEBIT

מיתוג עסקי שיווק- המדריך המקיף למשווק המתחיל

יש כלכך הרבה כוח לידועני רשת,  כוח שיכול להביא לכם אלפי מכירות לחנות שלכם באופן *מיידי* לטווח הרחוק וללא מעצורים.

בתוך מערכת FAMEBIT תוכלו ליצור הצעה לוולוגרים שונים, אנשים בעלי השפעה רבה שמתאימים לנישה של המותג שלך שישווקו את המוצר שלכם בערוץ היוטיוב שלהם. באופן חד פעמי הסרטונים שלהם יישארו בערוץ מכיוון שהם מרוויחים מהצפיות של העוקבים שלהם.

לאותם וולוגרים יש כבר קהל מעריצים עצום שרק מחכה להצעה הבאה, למוצר הבא אותו הם יעלו מול המצלמה.

כשסרטון אחד גורף עשרות אלפים של צפיות באופן כמעט מיידי עם הצפיות מגיעות גם הכניסות לאתר.
כניסות חמות של אלפי אנשים להוטים שרק מחפשים מה לקנות *ממך*.

בנוסף לאלפי מכירות מיידיות שתקבל בעסק שלך עם יש לכם חנות השופיפיי, הדירוג של ה-SEO שלכם יעלה משמעותית, יהיה לכם נכס קבוע של תנועה חמה שמגיעה לעסק שלכם על בסיס יום יומי ולכל החיים(!)

אנשים ללא מודעות לשיטה הזו משלמים עשרות אלפי שקלים לשיווק ממומן בפייסבוק, נוגעים אך ורק בקהלים קרים,וסובלים מאחוז המרה של פחות מ 2%.

אם רק תקחו את התקציב לשיווק ממומן ותבנו עם אותו תקציב בידיוק נכסים של הוכחה חברתית בעזרת ידוענים תוכלו לראות תוצאות מיידיות, ואחוזי ההמרה יהיו גבוהים משמעותית מכניסות של קהלים קרים שרק ראו מודעה ממומנת בפייסבוק.

ככה גם תוכלו לבנות עסק יציב וחזק ותורידו מיידית את התלות במערכות שיווק כגון פייסבוק גוגל ועוד.

ניתן ללמוד עוד על שיווק ביוטיוב בעזרת קורס היוטיוב שלי יוטיוב מאסטרי

קורס שיווק ביוטיוב שיווק בעזרת וידאו

קורס פינטרסט

 

2.Shoutcart

מיתוג עסקי שיווק- המדריך המקיף למשווק המתחיל
שיטה טובה בהחלט על אף שיותר מסובכת היא Shoutcart, זה מרקטפלייס של משפיעני אינסטגרם שמוכנים לשווק את החנות שופיפיי שלכם בתשלום חד פעמי.

בשונה משיטת Famebit, דרך Shoutcart צריך לעשות מספר בדיקות אמינות לידוען לו אתם רוצים לשלם. מכיוון שהבעיה העיקרית בשיווק ידוענים באינסטגרם, היא יש *המון* אנשים שרכשו עוקבים מזוייפים, רשימת עוקבים מזוייפת שלא באמת יכולה להביא תוצאות. בנוסף צריך לבדוק אחוז מעורבות ואת אמינות המעורבות של אותם ידועני אינסטגרם בעזרת שיטות שונות. בשונה מיוטיוב שכל פרסום נשאר לנצח, באינסטגרם המחירים משתנים בעבור פרסום לטווח קצת " Haul" לבין פרסום תמידי בדף הידוען.

שיטה נהדרת לבניית מודעות באינסטגרם, חיזוק האשטגים הגדלת קהלי עוקבים בחשבון האינסטגרם של חנות השופיפיי שלכם ועוד.

להדרכת שיווק באינסטגרם מחכה לכם כאן למטה!

מדריך מקיף בשם אינסטגרם מאסטרי
שיווק באינסטגרם ידועני אינסטגרם לידרס משפיעני רשת איקומרס

קורס פינטרסט

3.Fiverr 

מיתוג עסקי שיווק- המדריך המקיף למשווק המתחיל

באתר בשם Fiverr אתם תוכלו למצוא אלפי אנשים שמוכנים לשווק לכם את עמודי פרסום ברשתות חברתיות, אתר אינטרנט עסקי, שיווק אפליקציות וכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי ומיתוג עסקי. Fiverr נותן לכם את האפשרות לעשות מחקר על כל המשווקים ולראות מה מתאים לכם ולנישה שלכם. 

המחירים משתנים בהתאם לגודל השיווק ובנוסף יש לכם קשר ישיר עם המשווק שלכם דרכו אפשר לקבוע את המחיר הרצוי לשניכם.

חוץ משיווק, באתר Fiverr תוכלו למצוא דרכים שונות לשפר את העסק שלכם כמו סרטוני אנימציות מחירה, מוזיקה, אודיו, תיכנות, פיתוח, שיכתוב, תרגום, גרפיקה, עיצוב ועוד.

האתר Fiverr הוא מחרה זהב של אנשים בעל ידע וכישרון לתחומים שונים בהם הם יוכלו להרים לכם את העסק ולהזרים לכם מחירות במהירות. התקציבים מתאימים לכולם ובהחלט מומלץ להיכנס ולהיתרשם.

 

סיפור ההצלחה של חברת HiSmile 

מיתוג עסקי שיווק- המדריך המקיף למשווק המתחיל

חברת HiSmile הוקמה על ידי ניק מירקוביץ' ואלכס תומיק, שניי חברה אוסטרלים צעירים שרצו לכבוש את השוק הדנטלי שבו הם ראו פוטנצאיל גדול להצלחה. לא היה שום ניסיון קודם בתחום ועדיין השקיעו סכום של 20,000$ במוצר שלהם ושיוקו אותו דרך Shopify Plus. ההצלחה שלהם התחילה כאשר הם התחילו להשתמש בידוענים מצליחים ברשתות החברתיות. 

מאז HiSmile:

| מחרו את המוצר שלהם ליותר מ-200 מדינות בעולם.
| הגיעו לסכום של 5 מיליון דולר בשבוע של מחירות בחגים של 2018.
| גרפו מעל ל – 135 מיליון דולר במחירות.
| היום המותג שלהם שווה כ-300 מיליון דולר בשוק. 

כל ההצלחה הזאת נבנתה על ידי כוחם העצום של הידוענים גדולים בעולם שפשוט האלו סרטון שלהם משתמשים במוצר ברשתות החברתיות למיליוני העוקבים שלהם.

מיתוג עסקי שיווק- המדריך המקיף למשווק המתחיל

בנוסף לעובדה שהמוצר שלהם עובד, הוא גם מתאים לידוענים לשווק אותו מאחר והם תמיד צריכים שיניים לבנות ומבריקות כדי להיראות טוב למיליוני העוקבים שלהם. זו היא דרך גאונית למיתוג עסקי וחברת HiSmile הלכו איתה עד הסוף וראו הצלחה מסחררת בעזרתה.

 

סיפור ההצלחה של Frank Body

מיתוג עסקי שיווק- המדריך המקיף למשווק המתחיל

חברת Frank Body הצליחה לגרוף $20 מיליון ממכירות דרך פרסום באינסטגרם בעזרת ידוענים בעלי מיליוני עוקבים. החברה מייצרת מקרצפי קפה מעורבבים ביחד עם מינרלים ושמנים אחרים אשר משפרים את עור הגוף.

החברה הוקמה על ידי ברי ג'ונסון, אריקה ג'ראירטס, ג'ס חטזיס. הם התרכזו לשווק את המוצר ספציפית לנשים צעירות ברחבי העולם, ובעזרת ידועני רשת חברתיות צעירות הצליחו לפרסם את העסק שלהם בצורה יעילה וראו מכך הצלחה גדולה. 

הפרסום של המותג דרך ידועני רשת צעירות היא דרך נכונה לשווק את המוצר מכיוון שהוא מתאים לנישה שלהם ובכך המון נשים צעירות מוכנות לרכוש את המוצר. 

תמיד תחשבו על המוצר שלכם ומה הוא מיצג ובכך תוכלו לגשת למיתוג שלו בדרך הרבה יותר יעילה.

 


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
22
+1
15
+1
11
+1
0
+1
5
+1
0
+1
0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button