7 אפליקציות שמחלקות ביטקוין בחינם! (להרוויח כסף מהפלאפון)

איזה כיף זה להרוויח כסף מהפלאפון מאפליקציות שמחלקות ביטקוין לגמרי בחינם! במאמר הזה נסקור את 7 האפליקציות שדרכן ניתן להרוויח ביטקוין לגמרי בחינם וללא אותיות קטנות

יש מגוון עצום של אפליקציות שמחלקות ביטקוין בחינם ודרכן ניתן להרוויח כסף מהפלאפון בזמנכם הפנוי, מעניין לחשוב שלפני שנים ארוכות כשהביטקוין היה כמעט חסר ערך כבר היו אנשים ששיחקו באפליקציות האלה, והיום אותם אנשים כבר יושבים על סכום נכבד של כסף רק כי שיחקו בפלאפון בזמנם הפנוי, אז אל תזלזלו בתחום הנהדר הזה כי הוא בהחלט רווחי


אהבתם את הסרטון? תלחצו כאן להרשמה לערוץ היוטיוב שלי

1. משחק מדליק שמשלם במטבע Ethereum שנקרא קריפטו פופ

משחק כיפי ומהנה שמעביר את הזמן בו צריך ללחוץ על סדרה של מטבעות זהים כדי לפוצץ אותן עד שלא יישארו מטבעות בדף כדי לעבור לשלב הבא
אפליקציה להרוויח איתריום: Ethereum בחינםהמשחק משלם במטבע הדיגיטלי הנחשק Ethereum מטבע שערכו עלה בשנים האחרונות בצורה חדה מאוד ויש שחושבים אפילו שהוא יהיה "הביטקוין הבא".

איך מקבלים תשלום?

קודם כל יש ללחוץ על WALLET שנמצא בדף הראשי של האפליקציה, לאחר מכן יש למלא את כתובת ארנק הEthereum שלכם, במידה ואין לכם ניתן לפתוח בקלות ארנק דרך פלטפורמת Binance.

בתוך הארנק שלכם יופיע כפתור בשם "CLAIM" ניתן ללחוץ עליו בפשטות בכל פעם שתרצו למשוך את הרווחים והאפליקציה תעביר את יתרת החשבון שלכם ישירות לארנק וללא סיבוכים מיותרים

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית קריפטו פופ

2. אפליקציית Free Bitcoin

משחק פשוט וממכר בו ניתן להרוויח סטושי (מיקרו ביטקוין) בחינם מצפייה בפרסומות והורדת אפליקציות  נוספות, אחת לשעה יופיע כפתור של CLAIM NOW, לאחר שלוחצים עליו תופיע הגרלה של כמות סטושי שניתן להרוויח באותו הרגע, במידה ונבחרה כמות נמוכה של סטושי ואתם מעוניינים לקבל הזדמנות להרוויח יותר תצטרכו לצפות בפרסומת קצרה בשביל לקבל סיבוב נוסף

אפליקציית Free Bitcoin

איך מושכים את הכסף לחשבון הביטקוין?
לאחר שרשמתם את כתובת ארנק הביטקוין שלכם באפליקציה (במידה ואין לכם ניתן לפתוח בקלות ארנק דרך
פלטפורמת Binance) בכל פעם שיתרת החשבון שלכם תגיע ל10,000 סטושי יועבר אליכם תשלום אוטומטי.

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Free Bitcoin

3. Crypto Words משחק דרכו ניתן לחבר מילים ולהרוויח כסף מהפלאפון בחינם

משחק שבהחלט מעביר לי את הזמן ומשלם במטבע הדיגיטלי הנפוץ ביותר שהרי הוא הביטקוין. במשחק יופיע בלוק של אותיות שמתוכן מה שעליכם לעשות זה להרכיב מילים, המטרה היא להפוך את על האותיות שיש בדף כדי לעבור לשלב הבא ולהרוויח יותר נקודות.

כל 145 נקודות שתצברו יהיו שוות בערכן לסטושי (מיקרו ביטקוין) אחד
Crypto Words משחק דרכו ניתן לחבר מילים ולהרוויח כסף מהפלאפון בחינםאיך מושכים את הכסף לחשבון הביטקוין?
כפי ששמתם לב בכל האפליקציות האלה שיטת התשלום לרוב זהה ודי פשוטה, אותו הדבר גם כאן, קודם כל יש ללחוץ על WALLET שנמצא בדף הראשי של האפליקציה, לאחר מכן יש למלא את כתובת ארנק הביטקוין שלכם, במידה ואין לכם ניתן לפתוח בקלות ארנק דרך פלטפורמת Binance.

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Crypto Words

4. אפליקציית Free Litecoin

אפליקציה פשוטה בדיוק כמו Free Bitcoin זהה אחד לאחד רק שבמקום להרוויח ביטקוין אנחנו מרוויחים ליטקוין
אפליקציית Free Litecoinשיטת התשלום זהה רק לרשום את כתובת הארנק שלך בWALLET

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית FREE Litecoin

5. להרוויח כסף מהפלאפון עם Cointiply

Cointiply זה אתר וגם אפליקציה המכיל מגוון רחב של דרכים חינמיות לחלוטין דרכם תוכלו להרוויח ביטקוין בחינם האפליקציה מבוססת צבירת נקודות והמרה שלהן לביטקוין.

ניתן להרוויח בעזרת הורדה ושימוש במשחקים חיצוניים שעליהן ממליצה האפליקציה ואו להשתתף בהגרלות יומיות צירוף משתמשים צפייה בפרסומות ועוד
להרוויח כסף מהפלאפון עם Cointiply

איך מקבלים תשלום?
תחת סעיף Activity & Payments יש לבחור בWithdraw Coins ולאחר מכן ללחוץ על Withdraw to Your Bitcoin Wallet או על Withdraw to Your DOGE Wallet לבחירתכם.

יש לבחור בסכום הרצוי למשיכה שזמין ביתרה שלכם ולאחר מכן למלא את כתובת ארנק הביטקוין/DOGE שלכם. ושוב אני חוזר ואומר שבמידה ואין לכם ניתן לפתוח בקלות ארנק דרך פלטפורמת Binance.

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Cointiply

6. להרוויח ביטקוין בחינם עם אפליקציית Alien Run‏

אחד המשחקים הממכרים ביותר שיצא לי לשחק בהם! במשחק אתם חייזר קטן שצריך לעבור שלבים מבלי ליפול או לפגוע בקירות, ניתן לרוץ איתו מלמעלה ומלמטה ובשלבים מסויימים גם לרחף איתו בתוך חללית. המשחק הזה משלם לכם במטבע הדיגיטלי ביטקוין וככל שתעברו יותר שלבים ככה תוכלו להרוויח יותר סטושי (מיקרו ביטקוין)
להרוויח ביטקוין בחינם עם אפליקצית Alien Run

איך מושכים את הכסף לחשבון הביטקוין?
קודם כל יש ללחוץ על WALLET שנמצא בדף הראשי של האפליקציה, לאחר מכן יש למלא את כתובת ארנק הביטקוין שלכם, במידה ואין לכם ניתן לפתוח בקלות ארנק דרך פלטפורמת Binance.

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Alien Run

7. להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Blockchain Game

עם משחק דרכו ניתן להרוויח כסף דיגיטלי בחינם מהפלאפון מבית Alien Run בו אנו צריכים לבנות מגדל של קוביות, ככל שהזמן עובר מהירות בניית המגדל עולה, המטרה שלנו היא לדאוג שהמגדל לא ייפול כדי להרוויח כמה שיותר נקודות.

בסוף של כל משחק מופיעה הגרלה בה ניתן להרוויח כמות מסויימת של סטושי (מיקרו ביטקוין), במידה ואתם מעוניינים בהזדמנות נוספת בהגרלה בה תוכלו להרוויח כמות גדולה יותר של סטושי (מיקרו ביטקוין) תוכלו לצפות בפרסומת קצרה ולקבל סיבוב נוסף בהגרלה.

להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Blockchain Gameאיך מושכים את הכסף לחשבון הביטקוין?
כפי ששמתם לב בכל האפליקציות האלה שיטת התשלום לרוב זהה ודי פשוטה, אותו הדבר גם כאן, קודם כל יש ללחוץ על WALLET שנמצא בדף הראשי של האפליקציה, לאחר מכן יש למלא את כתובת ארנק הביטקוין שלכם, במידה ואין לכם ניתן לפתוח בקלות ארנק דרך פלטפורמת Binance.

התחל להרוויח כסף מהפלאפון בחינם עם אפליקציית Blockchain Game

 

כסף קל מהעלאת תמונות מכירת תמונות סטוק קורס


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
19
+1
39
+1
13
+1
0
+1
23
+1
0
+1
1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button