סדרות טיוי / מורידים / פופקורן טיים – איך לעשות כסף מאתר סרטים לצפייה ישירה 🤑

סדרות טיוי / מורידים / פופקורן טיים - איך לעשות כסף מאתר סרטים לצפייה ישירה | המדריך השלם לעשיית כסף באינטרנט משידור סדרות לצפייה ישירה

סדרות טיוי / מורידים / פופקורן טיים – איך לעשות כסף מאתר סרטים לצפייה ישירה | המדריך השלם לעשיית כסף באינטרנט משידור סדרות לצפייה ישירה

סרטים לצפייה ישירה – מסתבר שזה לא חוקי

קראתם נכון, האתרים האהובים עליכם לצפייה ישירה בניהם סדרות טיוי (Sdarot TV) מורידים (Moridim) ואפילו פופקורן טיים (Popcorn Time) לא חוקיים לצפייה בישראל, אפילו עצם הצפייה בסדרות או סרטים באתרים אלו וגם באפליקציות מהווים עבירה על זכויות יוצרים ותמיכה ישירה בפיראטיות שעליה ניתן לקבל גם 3 שנות מאסר למי שיציג תוכן פיראטי ברשת וגם קנס כלכלי של עד 100 אלף ש"ח למי שישתף תוכן פיראטי ברשת!

אז מדוע בכל זאת האתרים האלה ממשיכים לפעול חרף כל האזהרות והקנסות והסיכונים הרבים אתם שואלים? פשוט מאוד.. כי הם מייצרים הר עצום של כסף.

חשוב לחדד: במאמר זה לא ניתן גישה לתוכן פיראטי ולא נשתף קישורים לאתרי סדרות, מאמר זה נוצר לצורך מחקר ומתן ידע מקצועי בלבד ולא למען תמיכה בשיתוף פיראטי של תכנים בשום צורה.

כמה כסף אתרים כמו סדרות טיוי עושים? זה באמת שווה את זה?

הממציא של פופקורן טיים (Popcorn Time) פדריקו עבד גלגל מעל 5 מיליון דולר בין השנים 2014-2015 עד שהעביר את הבעלות על הפלטפורמה הלאה למשקיעים שונים

אתר סדרות טיוי (Sdarot TV) הישראלי לדוגמא מונה מעל 150 אלף ישראלים רשומים ופעילים ומעל 100 מיליון צפיות בתכני האתר, האתר מררויח בעיקר מפרסום עסקים באתר ובקבוצות הטלגרם, מפרסומות וממכירת מנויים ושיווק חברות אחסון ועוד..

אתר מורידים (Moridim) צובר גם הוא בישראל תאוצה ומרוויח באותן הדרכים כמו אתר סדרות טיוי

והמשותף לבעלים של כל האתרים האלה הוא שהם פשוט מאוד מצפצפים על החוק ומבזים את בית המשפט הכל למען כסף ומתן נגישות למעוטי יכולת לתכנים שבכל פלטפורמה אחרת יעלו כסף.

המלחמה של זיר"ה באתר סדרות טיוי

חשוב שוב לחדד: לפי החוק במדינת ישראל אתר סדרות אכן פועל בצורה פלילית וחושף לציבור תכנים של גופי התקשורת הגדולים בישראל ובכך מהווה פגיעה ישירה בהם. האתר מואשםמעודד צפייה פיראטית ויש בכך עוולה אזרחית שיכולה להגיע גם ל-3 שנות מאסר. אך עדיין, זה לא מונע מבעל האתר לרשום את הדברים הבאים: "אנו דבקים במטרה שהצבנו לעצמינו – הפיכת סדרות הטלוויזיה נגישות לכלל שכבות האוכלוסייה, ללא צורך בתשלומי עתק לתאגידי הטלוויזיה", נכתב באתר בחלק ה-"אודות".

"זיר"ה" (זכויות יוצרים ברשת האינטרנט) בע"מ היא חברה ישראלית שהוקמה באפריל 2011 בבעלות גופי מדיה כגון מאקו, רשת 13, קשת, HOT, Yes שהוקמה במטרה להיאבק בהפרת זכויות יוצרים שנגרמת מהורדות באתרים כמו סדרות טיוי,מורידים,פופקורן טיים.

עד היום אתר סדרות טיוי מהווה אחד מיריביו הגדולים של זיר"ה. לפני תקופה קצרה גם חשבון הטלגרם של "סדרות" נחסם לאחר האשמה חמורה ומנותקת מהמציאות שמקשרת בין זיר"ה ובין השריפה שפרצה בחוות השרתים של האתר בצרפת.
אתר סדרות טיוי SDAROT TV MORIDIM POPCORN TIME זיר"ה זכויות יוצרים

ניגשים לתאכלס: איך לעשות כסף מאתר סרטים לצפייה ישירה

בעלי האתרים האלה מסתתרים בעזרת שרתי אחסון פרטיים ולא עובדים מול שרתי אחסון של חברות מוכרות, לכן הדבר הראשון שצריך כדי לפתוח אתר סדרות זה שרת אחסון פרטי שלא חושף את פרטי בעל האתר.

הדבר השני הוא ידע בפיתוח אתרים מ-0 מכיוון שאתרים מהסוג הזה כמו סדרות טיוי לא מאוחסנים בפלטפורמות בניית אתרים סטנדרטיות כמו וורדפרס

בנוסף לכל אלו יש צורך בגישה למסד נתונים של חברות שמשדרות תכנים שאותם בעל האתר מעוניין לשדר בעצמו וכאן כבר באמת מתחיל העניין להפוך לפלילי..

לאחר שיש את כל הבסיס של האתר יש לקבל תשלום מלקוחות דרך אמצעי סליקה פרטיים ומסווים כגון מטבעות קריפטו וכו

גם השיווק הוא בעייתי ובתחילת הדרך יתבצע בעיקר בקבוצות טלגרם ופייסבוק שונות

לסיכום:

כדי לפתוח אתר כמו סדרות טיוי נדרשים ידע בתכנות ואבטחת מידע והמון אומץ כדי להתמודד מול רשויות החוק וגופים שונים שינסו לחבל לכם באתר, תתכוננו לתביעות ומעצרים ותקיפות סייבר על האתר והמון המון השקעה, הכל בסופו של דבר עניין של רווח מול סיכון.

 נהנתם מהמאמר? תקראו גם:
7 אפליקציות שמחלקות ביטקוין בחינם! (להרוויח כסף מהפלאפון)
שיווק שותפים | הדרך לייצר הכנסה פסיבית ולהרוויח כסף מהבית

אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
60
+1
0
+1
36
+1
0
+1
89
+1
1
+1
13

תגובה אחת

  1. סדרות טי וי לא עובד לי ניסיתי הכל יש לכם מדריך בנושא לאיך להפעיל את אתר סדרות אצלי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button