דרופשיפינג מת: דרופ מאלי אקספרס לאיביי/שופיפיי זה תחום תחרותי לא רווחי רווי ומת

דרופשיפינג זה תחום מת ולא יעיל, דרופ מאלי אקספרס לאיביי/שופיפיי מושך אליו מיליוני "דרימרס" מרחבי העולם ויוצר בזבוז רב של זמן והפסד כספי אדיר

זה נכון שדרופשיפינג מת? בהחלט כן! דרופ מאלי אקספרס לאיביי או חנויות שופיפיי זה תחום תחרותי לא רווחי רווי ומת. במאמר הזה אסביר לך בדיוק מה הסיבות לזה:

עשרות קורסים של דרופשיפינג מאלי אקספרס בישראל על מסחר באיביי ובשופיפיי צצים כמו פטריות לאחר הגשם ונכון להיום עשרות אלפי ישראלים כבר רכשו קורס דרופשיפינג באיביי או שופיפיי והתעניינו בתחום בשלב כזה או אחר בחייהם

וכאן בדיוק הבעיה… השוק רווי מאוד בסוחרים ולכן גם תחרותי ולא רווחי.

רוב הקורסים בישראל ובעולם מלמדים דרופ שיפינג זול מאלי אקספרס לאיביי והעתקה ושכפול של הצלחות המתחרים במכירת מוצרים זולים יותר ממה שהמתחרים שלנו באיביי מוכרים

לכן לפני הכל אני רוצה לשאול אותך:
האם אתה מאמין שמודול עסקי שבו אתה חייב למכור תמיד יותר זול מהמתחרים שלך זה מודול עסקי רווחי? בידיעה בה תמיד יש את מי שימכור את אותו מוצר בדיוק יותר זול ממך אתה באמת חושב שתוכל לעשות הכנסה ראויה לכמות ההשקעה שלך בשיטת הדרופשיפינג?

תן לזה לחלחל לראשך בזמן שאני הולך להציג בפנייך כמה עובדות שכנראה עדיין לא הכרת.

 

אתה מתחרה עם מאות אלפי סוחרים על אותם מוצרים.

כמה מוצרים אתה חושב שיש כבר באלי אקספרס? 50 אלף מוצרים? תהיה בטוח שהם כולם כבר מופיעים באיביי או באלפי חנויות שופיפיי שונות ובשיטה הקלאסית של דרופ סיני לאיביי אין לך מה להציע ותמיד יהיה מתחרה לידך שימשוך את הלקוח הפוטנציאלי שלך פשוט כי הוא מוכר יותר זול ממך.

ובנוגע לשופיפיי: מודעה שתקים למוצר דרופ סיני תגיע לקהלים שרואים את אותה מודעה אלף פעם ביום מחנויות של מתחרים!

כמה מתחרים אתה שואל? נכון לכתיבת שורות אלה מעל 160 אלף אנשים חדשים (בנוסף לקיימים) מתעניינים בתחום הדרופשיפינג כל חודש בארצות הברית בלבד!
דרופשיפינג אלי אקספרס איביי שופיפיי תחום מת ולא רווחי תחרותיות גבוהה

אם זה לא מספיק לך בשביל להבין שדרופשיפינג מת אז תמשיך לקרוא.


דרופ מאלי אקספרס לאיביי:


כפי שכבר אמרתי… מדובר במודול עסקי בו אתה חייב למכור יותר זול מהמתחרים שלך בשביל לשרוד דבר שבכלל לא אפשרי במיוחד כשאין לך מוצר ייחודי משלך.

איביי מלא בקופיקטס ומתחרים, לא רק זה, גוגל גם מרוויחים ממודעות שמופיעות באתר על חשבונכם! המון הסחות דעת.. המון אפשרויות שונות והמוצר שלך נבלע בתוך הרעש, אנשים שיכלו לרכוש ממך או התעניינו במוצר שלך מצאו את עצמם רוכשים מוצר של מתחרה שלך או יוצאים מהאתר כי הקליקו על מודעה.

אחוז ההמרה הממוצע בחנויות אינטרנטיות הוא פחות מ2%… זאת אומרת שמתוך 2000 אנשים שנחשפים למוצר שלך בחנויות אינטרנטיות בממוצע רק 40 ירכשו (במקרה הטוב).

כשיש מוצרים של מתחרים מכל עבר ומודעות לצד דף המוצר שלך אחוז ההמרה עולה לטובת איביי אבל לא לטובת המוצר שלך, במקרה הטוב תשיג אחוז המרה של פחות מאחוז אחד…
דרופשיפינג באיביי תחום מת ורווי בתחרות מוצרי דרופ של מתחרים מודעות גוגל ועוד EBAY DROPSHIPPING שופיפיי

 

איביי מגבילים אותך ומקצרים לך את הרצועה והורסים לך כל סיכוי להצלחה.

בנוסף לעובדה שגוגל מרוויחים על חשבוננו בעזרת מוצרים של מתחרים ומודעות שמופיעות בדפי המוצר שלנו, גוגל גם מונעים מאתנו להרוויח כמה שאנחנו רוצים או להעלות את כמות המוצרים שאנחנו רוצים… לאיביי יש הגבלות בנוגע לכמות המכירות וה"ליסטים" שניתן להעלות למערכת… בשביל להרוויח ולעשות סקייל בעסק יש להתקשר לאיביי כל פעם מחדש ולבקש מהם להוריד מגבלות
הגבלות איביי דרופ שיפינג DROP SHIPPING

 

עסק שיכול להסגר כל רגע ללא שום אזהרה זה לא עסק יציב זה בזבוז טהור של זמן.

בוקר טוב, עצם העובדה שאתם עושים דרופשיפינג באיביי משמע שאתם עוברים על החוקים של איביי!
חוקי איביי דרופשיפינג מאלי אקספרס זה לא חוקי

אתם יודעים מזה אומר? שבכל רגע נתון איביי יכולים לסגור לכם את הברז ואתם תגידו לעסק שלכם ביי ביי, אפילו אם הקמתם עסק דרופשיפינג מצליח ורווחי באיביי (אני בספק שתגיעו לשם) אחרי חודשים או אפילו שנים של עבודה…

לאיביי יש את הזכות המלאה להשבית לכם את חשבון המסחר שלכם לצמיתות
ואתם לא תוכלו לעשות שום דבר בנידון!

לכן זה אפילו לא מדויק להגיד בזמן הווה שדרופשיפינג מת… דרופשיפינג ממזמן מת ובאיביי זה בכלל לא היה חוקי מלכתחילה! במקום לקרוא לזה קורס דרופשיפינג באיביי המכללות והמנטורים שמלמדים את השיט הזה היו צריכים לקרוא לילד בשמו: איביי בלאקהט (BlackHat = שיטה לא חוקית).


ביקורות רעות באיביי:

פידבקים באיביי ביקורות באיביי


אה כן, דבר נוסף הוא שאתה תלוי בביקורות של הקונים שלך.איביי מתעסקים יותר במתן שירות טוב ואיכותי ללקוחות שלהם, מספיק לקוח אחד קטנוני ומספר פידבקים שליליים ותגיד ביי ביי לחשיפה של המוצרים שלך ואולי אפילו לחשבון שלך, אז אם בכל זאת אתה מתכנן להיכנס לתחום ה"קסום" הזה תתכונן להתחנף בכל הכוח ללקוחות שלך בעבור אגורות בודדות ולשים את טיפת הכבוד האחרונה שנותרה לך בפח.

דרופ מאלי אקספרס לשופיפיי:


בניגוד לאיביי ומרקטפלייסים שונים בשופיפיי ניתן לשים את הדגש אך ורק על המוצרים שלך ומבלי מתחרים ומודעות ברקע, נשמע חלומי נכון? חח לא בדיוק…

שופיפיי זו פלטפורמה להקמת אתרי איקומרס, כל משתמש מקים לעצמו אתר עצמאי מ0 כולל עיצוב תחזוקה SEO CRO ועוד… בשופיפיי אין חשיפה אורגנית מדובר באתר בודד עצמאי וזה התפקיד של בעל העסק לפתח את האתר בצורה אורגנית ולשלם לא מעט על שיווק, כתיבת תוכן, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), שיווק במיילים ועוד…

אחוזי ההמרה בחנויות שופיפיי למוצרי דרופ יושב נכון להיום בממוצע של פחות מאחוז אחד!
זאת אומרת שאנחנו צריכים לשלם הון תועפות רק בשביל להכניס 10,000 איש לאתר שלנו ולקבל במקרה הטוב 100 מכירות… אדם שלא יודע לחשב רווח והפסד חושב לעצמו "100 מכירות נשמע ממש טוב".

100 מכירות זה כלום ושום דבר לעומת ההוצאה הכספית השוטפת, דרופשיפינג מת גם בשופיפיי. אם נחשב את עלויות התחזוקה השוטפות, תשלום לספקים תשלום לשיווק ועוד… להביא את 100 המכירות הראשונות זה כמו לרוץ במקום. ברוב המקרים הROI (החזר השקעה) יהיה שלילי.

בשופיפיי אנחנו בונים על לקוחות חוזרים
עכשיו תכנסו שניה לנעליים של הלקוח…

נכנסתם לאתר פרטי שאותו אתם לא מכירים אתם חוששים לשים פרטי תשלום מכיוון שיש המון הונאות אשראי באתרים לא מוכרים, המוצר מעניין אתכם אז התגברתם על הפחד ושילמתם בכל זאת, האתר באנגלית וממותג טוב אז אתם מטבע הדברים מצפים למשלוח מהיר אבל במקום לקבל את המוצר מהר אתם מחכים מעל 30 יום לקבלת המשלוח בפועל

חיפוש קצר באינטרנט חשף בפניכם את אותו מוצר בדיוק במחירים זולים יותר ועם שילוח מהיר יותר אבל אתם לא קוטרים אתם מחכים בסובלנות… (לרוב זה לא המצב)

אחרי המון זמן שאתם מחכים לחבילה שלכם…
היא מחכה לכם בתחנת איסוף איפשהו במרכז של קיבינימט(!)

אתם נוסעים לקחת את החבילה שעליה שילמתם מחיר מופקע שלה חיכיתם המון זמן מעל הממוצע…

וזה מה שאתם מקבלים:
חבילה של אלי אקספרס DROPSHIPPING שופיפיי

הייתם חוזרים לרכוש משהו אי פעם מאתר כזה ששולח לכם חבילה של אלי אקפסרס?
הייתם משאירים פידבק חיובי על אתר כזה?

כמובן שלא!

אז לא רק שהשיווק וכו שורף לכם המון כסף

לא רק שאתם בROI שלילי

לא רק שפחות מאחוז אחד מהמבקרים באתר שלכם רוכשים משהו אם בכלל

הלקוחות שלכם גם לא מרוצים ולא חוזרים ומשאירים פידבקים שליליים ואזהרות על האתר שלכם ברחבי הרשת!

בראבו – הקמתם חרא של עסק.

 

לוגיסטיקה – משלוחים, מכס, החזרים

אחד הדברים השנואים עלי בשיווק מוצרים פיזיים זה הלוגיסטיקה, אנו חיים בעידן של סיפוק מידי ואם יש חברה שיודעת לספק את המוצר ללקוחות בזמן שיא הרי שזאת חברת אמזון.

כל מוצר דרופשיפינג מאלי אקספרס שתוכלו לדמיין לעצמכם למכור כבר נמצא באמזון עם שילוח מהיר עד בית הלקוח (אל תחשבו בכלל לאחסן מוצרים באמזון זה יקר בטירוף).

אפילו אם העסק שלכם מתפקד ורווחי (אני בספק) תתכוננו ל10% ביטולים והחזרים לפחות…

חברות שילוח חיצוניות (לרוב DHL/USPS) עלולות לעקב את השילוח, לדרוש סכומים גבוהים ממך ומהלקוחות שלך, לאבד את החבילה בדרך ללקוח ועוד…

 

שירות לקוחות 24/7

מטבע הדברים הלקוחות שלכם ישאלו שאלות, יבקשו החזרים, יתלוננו על זמני שילוח ארוכים ועוד. אתם תמצאו את עצמכם מתווכחים עם לקוחות 24/7 ומקבלים קדחת.

וזה טבעי שזה קורה.
רכשתם באתר עצמאי ולא מוכר עם מחירים מופקעים וזמני שילוח ארוכים…
אתם לא הייתם שואלים שאלות אם הייתם רוכשים באתר כזה לראשונה?!

 

לסיכום: דרופשיפינג מת Dead as dead can be

עכשיו כשהבנתם את כל המגרעות שיש בתחום הזה, את התחרותיות העצומה, עלויות שוטפות, תשלומים לספקים, שירות לקוחות, החזרים וביטולים, מקסימום עבודה במינימום רווח, שיווק יקרני, אחוזי המרה נמוכים…. בפעם הבאה שתראו ילד נזלת בן 15 שמנפנף בשטרות מול המסך בטענה שהוא התעשר מדרופשיפינג (בשביל לדחוף לכם קורס) תראו לו את המאמר הזה.

מוצרים ושירותים דיגיטליים: המודול העסקי המושלם בשנת 2021

כפי שכבר הפנמתם מוצרים פיזיים ומוצרי דרופשיפינג בפרט זה בזבוז עצום של זמן וכסף. אפילו האנשים שבכל זאת מרוויחים מהתחום לא ממצים את מלוא הפוטנציאל שלהם ויכלו להרוויח פי 10 אם רק היו מוכרים מוצרים רווחיים יותר, מהם מוצרים רווחיים יותר? מוצרים ושירותים דיגיטליים כמובן.


מהם מוצרי PLR?


מוצרי PLR (Private Label Rights) הם מוצרים דיגיטליים שניתן למכור ללקוחות קצה ולהרוויח 100% מכל מכירה מבלי לשלם לספק, המוצר דיגיטלי ולכן הלקוח מקבל מידית את התמורה.  ככה אנחנו לא צריכים לשלם לספקים ואחוז הרווח שלנו מוכפל, ככה אנחנו לא צריכים לשלם על שילוח או להתעסק בלוגיסטיקה, ככה הלקוח מקבל מידית את המוצר ועוזב אותך לנפשך מבלי לחפור לך במשך חודש + מרגע הרכישה.

אחוזי ההמרה של מוצרים דיגיטליים גבוהה משמעותית ממוצרים פיזיים ניתן בקלות להגיע ל5% המרה.


דרופסרויס (Dropservice)


בדיוק כפי שעושים דרופ על מוצרים פיזיים ניתן לעשות גם "דרופסרויס". דרופ על שירותים מרחבי הרשת ולהרוויח לא מעט, יש התעסקות למול הלקוח אבל זה בהחלט רווחי יותר ומהנה יותר, לדוגמא ניתן לקחת מפתח אפליקציות במחיר הגון לדוגמא $750 לאפליקציה ולהציע את אותו שירות אצלנו באתר ב$1,500 או יותר!

 

שירותי פרילנס

יש כלכך הרבה תוכנות וכלים ברחבי הרשת דרכם אנחנו יכולים להציע שירותים ללקוחות שלנו במינימום זמן והשקעה. לדוגמא: יצירת לוגו ובאנרים, כתיבת מאמרי תוכן, הנגשת אתרים, יצירת סרטוני אנימציה, שירותי קידום אתרים (SEO) ועוד.

 

יש כלכך הרבה אפשרויות להקמת עסק רווחי בחנויות אינטרנטיות, תתעסקו במה שבאמת מכניס כסף ולא במה שכולם עושים, ככה באמת תוכלו להרוויח בגדול.


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
114
+1
88
+1
152
+1
55
+1
327
+1
13
+1
45

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button