קורס נדל"ן דיגיטלי בחינם – הקמת נכסים דיגיטליים ליצירת הכנסה פסיבית יציבה

מה הכוונה קורס נדל"ן דיגיטלי? נדל"ן דיגיטלי זה כינוי מודרני להקמת נכסים דיגיטליים שמכניסים לנו כסף באינטרנט דרכם ניתן להגיע להכנסה פסיבית

קורס נדל"ן דיגיטלי – הכל על הקמת נכסים דיגיטליים מהאינטרנט ויצירת הכנסה פסיבית יציבה בחינם


מה הכוונה קורס נדל"ן דיגיטלי? נדל"ן דיגיטלי זה כינוי מודרני להקמת נכסים דיגיטליים שמכניסים לנו כסף באינטרנט דרכם ניתן להגיע להכנסה פסיבית קבועה ויציבה הגדלה מיום ליום וללא תקרת זכוכית

בזמן שסוחרי נדל"ן בעולם הפיזי מבזבזים זמן יקר על פגישות והסכמים והתייעצות עם מומחים ותחזוקת הנכס הפיזי והתמודדות עם סוחרים ועוד… יזמים דיגיטליים יוצרים נכסי נדל"ן דיגיטליים מהמחשב בבית במינימום זמן והשקעה וללא פרוצדורות ובזבוז זמן

בעזרת נכסים דיגיטליים מניבים ניתן להרוויח תשואה גבוהה בהרבה מנכס נדל"ן פיזי וללא תקרת זכוכית, כל מה שצריך זה מחשב, חיבור לאינטרנט, ואת הידע שאני אתן לכם כאן בקורס הנדל"ן החינמי שיצרתי במיוחד בשבילכם

 השקעה בנדל"ן פיזי זה כל כך 2012

בשנים של היום יותר ויותר אנשים נוטשים את ההשקעות בעולם הפיזי ועוברים לדיגיטל, אחוזי התשואה שניתן להשיג בהשקעה על נכס דיגיטלי גבוהים פי כמה וכמה מאחוזי התשואה העלובים (תסלחו לי) שניתן להרוויח מהשקעות בנכס פיזי.

בזמן שמשקיעים מרוויחים מנכסי נדל"ן אחוזי תשואה שלא נושקים ל10% בשנה (ברוב המקרים) לא כולל הוצאות שוטפות בזבוז זמן והתעסקות שוטפת, משווקים בעולם הדיגיטלי מרוויחים הכנסה פסיבית יציבה וקבועה מנכסים דיגיטליים במינימום זמן והשקעה, ואחוזי התשואה לא נתפסים בהיגיון, ניתן להכפיל ולשלש את שווי ההשקעה תוך כמה מכירות בודדות בלבד או אפילו לייצר הכנסה פסיבית יציבה ללא השקעה כלל!


"אני רוצה נכס דיגיטלי אבל אין לי ידע"

לא בעיה כלל, הקורס מאוד פשוט וקל ליישום גם לאנשים עם 0 ידע בעולם הדיגיטלי ונותן כרטיס כניסה לתחום מהרווחיים ביותר בעולם.

זה עלול להישמע מפחיד בהתחלה להיכנס לתחום חדש ולא מוכר אבל אם אתה מעוניין לייצר לעצמך הכנסה נוספת או עיקרית מהאינטרנט ולצאת לחופש כלכלי אמיתי אז זאת הדרך המושלמת לעשות בדיוק את זה.

בדיוק כמו שהיה חשוב לך להוציא רישיון לרכב והלכת ללמוד ולהוציא רישיון על אף שאין לך שום מושג בתחום או במונחים השונים, במקרה הזה אתה אפילו עלית על הכביש בפעם הראשונה בחיים שלך וכנראה שזה היה אחד הדברים היותר מפחידים שעשית.

גם כאן יש ללמוד תחום חדש ומונחים חדשים רק שאנחנו לא נכריח אותך לעשות פעולה מסכנת חיים כמו לנסוע בכביש ולא נעביר אותך במבחנים שונים.

כל אחד יכול ללמוד את התחום ולהתחיל כבר עכשיו להקים נכס נדל"ן דיגיטלי משלו ונכסים דיגיטליים שמניבים הכנסה פסיבית יציבה מהאינטרנט.

 

מהם נכסים דיגיטליים?

יש כמה סוגים של נכסים דיגיטליים שונים נכס דיגיטלי יכול להתבטא כאתר, תוכנה, אפליקציה ועוד… לפני שתצטרף לקורס המלא בחינם אני גם אסביר לך כאן במפורט על מספר נכסים שתוכל להקים כבר היום בעזרת הידע שלי בעולם השיווק הדיגיטלי.

להלן מספר סוגי נכסים דיגיטליים שמניבים הכנסה פסיבית לדוגמא:

 • אתרי תוכן (ממש כמה האתר שאתה נמצא בו כרגע)
 • ערוצי יוטיוב
 • משפכי שיווק
 • תוספים לדפדפנים ופלטפורמות שונות
 • אתרי Marketplace
 • רשימות דיוור

ועוד…

המשותף לכולם הוא היכולת לייצר הכנסה פסיבית קבועה וללא תלות בהוצאה כספית על שיווק ואו בחלק מהשיטות גם ללא תלות בהשקעה ראשונית.


נדל"ן דיגיטלי קלאסי – אתרי תוכן

השיטה הקלסית ליצירת נכס דיגיטלי מניב (נדל"ן דיגיטלי) היא הקמת אתרי תוכן כמו זה שאתם צופים בו עכשיו, לא מעט מהדפים שבאתר הזה נמצאים בדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל ומניבים לי אלפי כניסות של מבקרים בחודש וללא הוצאה כספית על שיווק.

איך אני מרוויח מזה אתם שואלים?
פשוט, באתר הטמעתי פרסומות שעליהם גוגל משלמים לי כל חודש, בנוסף יש הרשמה לרשומות הדיוור שלי, שיווק שותפים, מכירת מוצרים שונים שלי, מכירת שטחי פרסום לבעלי עסקים ועוד…

 

נכס דיגיטלי ביוטיוב

יוטיוב זאת מערכת מדהימה ליצירת הכנסה פסיבית יציבה, בדיוק כפי שאני מרוויח מהאתר הזה שאתם צופים בו כעת, אני מרוויח גם לא מעט מערוץ היוטיוב שלי החל מפרסומות, רשומות דיוור, שיווק שותפים, מכירת מוצרים שונים שלי ועוד…

ערוץ היוטיוב שלי: http://bit.ly/37NV7l9

 

משפכי שיווק

משפך שיווק זהו מונח המתאר מערך שיווק אוטומטי שמוכן מראש לרוב בצורה של:
דף מכירה >> דף תודה >> סדרות מסרים במייל >> הצעות נוספות לרכישה.

אתם לדוגמא נמצאים כרגע במשפך הנ"ל:
מאמר תוכן (אתם כאן) >> דף נחיתה >> דף תודה וגישה למוצר בחינם >> סדרות מסרים במייל >> הצעות נוספות לרכישה >> שיחה מנציג (תהיו זמינים יש לנו אחלה הצעה)

ככה ניתן ליצור אוטומציה שלמה בעסק גם ללא תלות בשיווק ממומן כפי שרבים ממכם הגעתם כאן לנכס הדיגיטלי שלי ישירות מגוגל או אתרים חיצוניים ומבלי ששילמתי שקל.

 

מכירת תוספים

ניתן להשקיע כסף למי שמעוניין ולפתח תוספים שונים למכוון דפדפנים ופלטפורמות, לדוגמא אם אתם גולשים בדפדפן כרום אתם כבר כנראה מודעים לעובדה שלדפדפן כרום יש תוספים שניתן להתקין בחינם וגם בתשלום.

בנוסף לתוספים שניתן למכור לדפדפנים שונים יש המון תוספים שניתן למכור לפלטפורמות בניית אתרים כמו וורדפרס (האתר שבו אתם צופים כעת), שופיפיי, מג'נטו ועוד.

 

אתרי Marketplace

יש המון אתרים בהם ניתן להעלות מוצרים שונים ואנשים ייחשפו למוצרים שלכם לגמרי בחינם וללא השקעה בשיווק ממומן כמו אתרים למכירת תמונות סטוק ומוצרים דיגיטליים שונים (מומלץ מאוד) או למי שמעוניין לעבוד קשה יותר ולהרוויח פחות יש גם את איביי ואת אמזון (לא מומלץ) ועוד..

 

הקמת נדל"ן דיגיטלי עם רשומות דיוור

שיווק במיילים זאת דרך מושלמת ליצירת הכנסה פסיבית, מדובר בנכס דיגיטלי שצומח וגודל מיום ליום, מספיק לשלוח מייל/סמס אחד ביום שיגיע לאלפי רשומים שלכם ולמשוך אותם לנכסים אחרים שלכם ברחבי הרשת, למכור להם מוצרים, לעשות שיווק שותפים ועוד…

זה לא עולה כסף לשלוח מייל וניתן לתזמן מיילים שרשמתם מראש לרשימה שלכם שיניבו לכם הכנסה פסיבית קבועה מהלקוחות הפוטנציאליים שנחשפים לדיוור שלכם.

מה לומדים בקורס?


רשימת השיעורים:

פרולוג

 • מזה נכס דיגיטלי – זמן צפייה 16:34
 • נכסי שגר ושכח ונכסים מרובי מקורות הכנסה – זמן צפייה 14:14
 • חוסך לכם את הטעויות שאני עשיתי – זמן צפייה 5:22
 • מפת רווחים – זמן צפייה 8:28
 • מיינדסט של יזמים ומוסר עבודה – זמן צפייה 13:53
 • תיאום ציפיות – זמן צפייה 2:55


שיטות וטריקים להקמת נכסים פשוטים ללא מאמץ

 • הכנסה פסיבית ממכירת תמונות – זמן צפייה 8:56
 • הכנסה פסיבית מאתרים שמקימים ביום – זמן צפייה 8:09
 • הכנסה פאסיבית ממכירת מוצרי מידע ביודמי – זמן צפייה 3:25
 • הדפדפן שמשלם לנו בביטקוין – זמן צפייה 5:21

נכסים מרובי מקורות הכנסה

 • וובינר מודולים עסקיים סקירה מקיפה והשוואות – זמן צפייה 1:51:10
 • הכנסה פאסיבית מיוטיוב – זמן צפייה 10:22
 • מזה שיווק שותפים – זמן צפייה 3:18
 • מציאת תוכניות שותפים – זמן צפייה 28:07
 • מוצרי PLR – זמן צפייה 32:13
 • שיטת ריברנד מיליונר – זמן צפייה 32:43
 • שיטת בית הנייר – זמן צפייה 9:09

סיכום

 • סיכום דברים – זמן צפייה 3:20

יש המון דרכים לייצר לעצמכם נכסי נדל"ן דיגיטליים ברחבי הרשת וליהנות מהכנסה פסיבית יציבה וללא תקרת זכוכית, חשוב מאוד לדעת איך לעשות זאת ולבחור בשיטות שבאמת עובדות ולא לבזבז זמן על מודולים עסקיים לא רווחיים שמוצאים לנו כל יום על ידי "גורואים" ו "מנטורים" שונים שמתפרנסים רק ממכירת קורסים…

לכן אני מביא לכם כרגע את קורס הנדל"ן הדיגיטלי המקיף שלי לגמרי בחינם וללא אותיות קטנות, ככה תוכלו להימנע מהצעות זולות וממודולים עסקיים שגויים ולהתחיל לפתח לעצמכם נכסים דיגיטליים רווחיים במינימום זמן ובמינימום השקעה.

ואם אהבתם את מה שקיבלתם ממני כאן היום ובחינם, אז אני מאמין שתחזרו גם לרכוש ממני חבילות עסקיות בעתיד שימנפו את ההצלחה שלכם לגבהים שלא תיארתם לעצמכם מעולם שאליהם תוכלו להגיע

לחיי ההצלחה שלכם!

בברכה,
ג'ון אלגורט – מלווה להקמת נכסים דיגיטליים
ג'ון אלגורט לוגו נכסים דיגיטליים

אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
76
+1
112
+1
247
+1
8
+1
356
+1
32
+1
2

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button