דרופשיפינג זה פאסה, ככה עושים היום כסף מהדבר האמיתי – דרופסרויס

הרבה יותר כסף בהרבה פחות מאמץ - ובלי מוצר פיזי על הראש: הכירו את שיטת דרופסרויס שאפשר לעשות דרכה מיליונים • בדיוק כמו שיטת שדרופשיפינג שדרכה עושים "דרופ" למוצרים - בשיטת דרופסרויס נעשה "דרופ" על שירותים - וכידוע לכם, במתן שירותים אין התעסקות מייגעת לעומת דרופ למוצרים פיזיים

רוצים ללמוד איך עושים את זה נכון? הצטרפו למאמר העומק שביצענו בשיתוף מייסד שיטת "ריברנד מיליונר" ג'ון אלגורט

 

דרופסרויס זה העתיד, העולם משתנה הרבה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים. בעשור הקודם דרופשיפינג היה נחשב לתחום הלוהט ביותר, ולכן רבים בחרו לבסס את החיים הכלכליים שלהם על שיטת דרופשיפינג. צר לי לאכזב אתכם ולספר לכם את האמת המרה של שנת 2021 – הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש. עצם הרחש בחש של אנשים מהתחום, שאומרים מעת לעת ש"התחום מת", אומר שיש בזה משהו. תמיד יש מקום לאופטימיות, אבל לעיתים גם צריך להישיר מבט ריאלי למראה וללכת לכיוון אחר. זה מה שאנחנו מציעים לכם במאמר זה. תחום חדש, שיש בו הרבה (!) יותר כסף והרבה הרבה פחות מאמץ – דרופסרויס.

 

דרופשיפינג גוסס. זה תחום סיזיפי וקשה. להגיד לכם שזה בלתי אפשרי? אין דבר כזה בלתי אפשרי. אבל עבור רוב האנשים, זה פשוט לא משתלם. ואותם אלה שקורצו מהחומר שיודע לעשות דרופשיפינג למרות הקשיים, קל וחומר שיידעו גם לבצע דרופסרוויס בצורה מושלמת, שעם ההדרכה הנכונה, תפיק להם המון רווחים הרבה יותר ממה שהם מרוויחים בשיטה המיושנת. 

 

לפי ג'ון אלגורט, מייסד שיטת "ריברנד מיליונר", "דרופסרויס זו אחת משלוש דרכים הכי טובות דרכן ניתן לעשות כסף מהאינטרנט בשנת 2021 יחד עם מוניטיזציות ומוצרי PLR". אלגורט, בעל קורס אינטרנטי לדרופסרויס סיפר: "נדהמתי מהתוצאות של השיטה. כל איש שיווק שיש לו יכולת ליצור משפכי שיווק כול להרוויח מהשיטה".

 

משפך שיווקי מסודר לדרופסרויס 

דרופסרויס משמעותו לקבל עבודה מלקוח ו"להטיל" את העבודה על נותן שירות. כמובן שיש לנו מטרה לקחת כמה שיותר כסף מהלקוח, ועדיין להישאר בטווח הנורמה, להישאר תחרותי ולהטיל את העבודה על נוטל שירות שיבצע אותה בזול, ועדיין יעניק שירות איכותי ולא יפגע בשם שלכם. ג'ון אלגורט יסביר לכם בקורס הדיגיטלי שלו בדיוק איך לעשות את זה. אנחנו בעצם יכולים לעשות כסף מנושאים שיש לנו רק הבנה כללית בהם.


 

איך זה בדיוק עובד? אנחנו יוצרים משפך שיווקי לשירות מסוים. נמכור את השירות, לצורך ההדגמה, ב-2,000 דולרים. לפי אלגורט, מומלץ לעשות דרופסרויס בעזרתו של משפך שיווקי מסודר, שהלקוח שלכם יעבור כברת דרך מסודרת, שתוביל אותו לבצע את הרכישה. המשפך יוביל את הלקוח להזדמנות שהוא חייב לקחת אותה כאן ועכשיו. אנחנו נעביר את המכירה לפרילנסר ונשלם לו 500 דולרים. הרווח הנקי מהעסקה הזאת עבורנו הוא 1,500 דולרים. 

 

שיטת דרופסרויס זו שיטה מוסרית אתית ולגיטימית לחלוטין

תמיד יש את השאלה שחוזרת על עצמה, האם זה מוסרי? התשובה היא שברור שכן! באופן כללי, במיוחד בישראל, יש תמיד שיח שלילי סביב "המתווך". אל תשכחו שעולם המסחר לא היה קיים ללא מתווכים. המתווכים עדיין קיימים, כי הם מעניקים ללקוח ערך, אחרת השוק החופשי היה מזמן "מעניש" את מקצוע התיווך ומוקיע אותו מן העולם. הרווח הזה הוא אתי בדיוק כמו שהרווח של רמי לוי הוא אתי, שסך הכל מתווך ביניכם לבין החקלאי. מתווך הוא מקצוע מכובד. אל תקלו בו ראש. בשיטת דרופסרויס נותנים ללקוח ערך מוסף, מעבירים אותו תהליך, מתווכים בינו לבין הפרילנסר, דואגים שהוא באמת מקבל את השירות שהוא צריך ורוצה לקבל – ומקבלים את הרווח שלנו כמתווכים.

 

העיקרון הוא להרוויח בוכטות של כסף – תוך מינימום זמן והשקעה. ויודעים מה מדהים? שאין כאן התעסקות עם מוצר פיזי (בניגוד לדרופשיפינג), אלא רק תיווך בין לקוח לנותן שירות. יש ללקוח שאלה? אתם יכולים להעביר אותה הלאה לפרילנסר ולענות בהתאם לתשובתו של הפרילנסר. ניתן לעשות דרופ על כל שירות שאתם יכולים לדמיין. רצוי שיהיה לכם איזשהו מושג בנוגע לאותו השירות, אבל אתם כלל לא חייבים להיות מומחים בתחום.

 

לדוגמה, תוכלו למכור בקלות פוסטים בבלוג, ואז להעסיק כותבים. זה אמור להיות קל לביצוע, מכיוון שאינכם מוכרחים להיות כותבים או עורכים בעצמכם כדי להבחין בין תוכן איכותי לתוכן גרוע. להלן מספר דוגמאות לשירותים שתוכלו למכור: בניית אתרים, Backlinks (קישור פנימיים), פוסטים ומאמרים, ניהול רשתות חברתיות, גרפיקה, קופירייטינג למודעות, יצירת וידאו ואנימציה, עריכת וידאו. יש עוד המון דברים שאתם יכולים "להטיל" על פרילנסרים או אפילו תוכנות ייעודיות שמבצעות את העבודה בקליק, האפשרויות הן אינסופיות.

 

מציאת שירות מבוקש ברחבי העולם – ובאנגלית

יש דרך נוספת לגלות איזה שירות מבוקש בעולם. כמובן שאנחנו פונים לשוק העולמי ומדברים בדולרים ובמיליארדים. לכו ל-Google Trends וחפשו באנגלית. למשל "כותב פרילנסר" (freelance writer) מציג תוצאות רבות בחמש השנים האחרונות ברחבי העולם, מה שמלמד שיש לשירות הזה ביקושים רבים. כעת, השלב הבא הוא למצוא כותב (או כל נותן שירות אחר) טוב שמחירו נוח, ולאחר מכן לשווק את השירות שלו.

 

הדבר הראשון שאתם צריכים בכדי להתחיל הוא רשימת שירותים ורשימת נותני שירותים. נלמד אתכם איך לבצע את זה בקורס דרופסרויס של ג'ון אלגורט. הדבר הבא שאתה צריכים הוא משפך שיווקי, וגם כאן אלגורט ידאג לכם בקורס שלו. אמנם ניתן לעשות שימוש ברשתות החברתיות כדי לשווק את השירותים שלכם, אך מעט מאוד אנשים ברשתות החברתיות יסמכו עליכם אם אין לכם משפך שיווקי אימתני שיוביל אותם להכיר אתכם ואת המוצר שאתם מציעים.

 

אלה כמה אתרים שבהם תוכל למצוא שירותים זולים לדרופסרוויס:

Fiverr (המומלץ ביותר)

Freelancer.com

People Per Hour

ProBlogger

HubStaff Talent

UpWork

 

לפני שתעבירו משימה לפרילנסר, הקדישו זמן לבדיקת הפרופיל שלו, דירוג המשוב, משך השנים בענף ומחירים. משם תוכל ליצור רשימה של שירותים – ולבחור את שלושת המובילים שאהובים עליכם. הזמינו את השירות שלהם, ותראו מי מבצע אותו הכי טוב. כדאי גם ללמוד את הכללים של שוק הפרילנסרים. 

לא משנה באיזה אתר אתם משתמשים, צריך מדיניות ברורה, שבה תוכלו להגיש תלונה אם השירות הניתן היה גרוע. במקרה זה, החברה תחזיר לכם את הכסף שלך ואז תוכלו להשתמש בכסף הזה כדי לשכור שירות מפרילנסר אחר. עליכם לבדוק גם כמה עמלה גובה הפלטפורמה לפרילנסרים, מכיוון שיש לכך השפעה על המחירים שלהם. פייבר, למשל, גובה 20 אחוזים. אם פרילנסר גובה 100 דולר עבור השירות, הוא יקבל רק 80 דולרים. במקרה כזה, ספקי השירותים בוודאי לא יגבו מכם 100 דולרים, אלא לפחות 120 דולרים, כדי שיוכלו לכסות עמלה זו. Fiverr גובה גם ללקוחות בין דולר לשני דולרים לפרויקט, זאת בנוסף ל-20% שמשלם הפרילנסר. למרות זאת, אנחנו עדיין ממליצים על פייבר כמקום הטוב ביותר להתחיל בו, ואנו ממליצים בחום לעבוד בעיקר עם פייבר מסיבה אחת עיקרית: הם ישראלים, אם את/ה עוסק מורשה ניתן להתקזז במע"מ על כל ההוצאות לפייבר ולפתח עסק רווחי מאוד.

 

ולמה שתעשו את זה לבד? רכשו את הקורס של ג'ון אלגורט שילך אתכם יד ביד ונתחיל לייצר הכנסות מדרופסרוויס – ביחד.
לחץ/י כאן לרכישת קורס דרופסרויס מאסטרי


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
13
+1
31
+1
27
+1
1
+1
28
+1
0
+1
1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button