השקעות בקריפטו: מדוע שווה להשקיע במטבעות קריפטו (בייחוד בNFT) לעתיד

במאמר הזה נדבר על השקעות בקריפטו (NFT) בעולם הדיגיטלי ששווה לכל משקיע לשים עין עליו, כמו נכס דיגיטלי, מוצרים דיגיטליים, ביטקוין ועוד.

כל מי שמחפש להשקיע את הכסף שלו לעתיד יודע הייטב את הסיכונים בהשקעות נדל"ן, מניות, ביטקוין ועוד. העתיד הרחוק הולך להתרכז בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי, ואיתו גם כל ההשקעות. תופעות חדשות כמו ה-NFT והיותר ישנות כמו מטבעות קריפטולוגיים הם השקעות בקריפטו אשר הולכות לכבוש את העתיד. לכן צריך להיות מוכנים ולהתחיל להשקיע בעולם הדיגיטל.

במאמר הזה אנחנו הולכים להיכנס לעולם הדיגיטלי, איזה השקעות קריפטו הוא מציע ונלמד דברים כמו:
| מזה נדל"ן דיגיטלי ואיך אפשר להרוויח מזה? 
| איזה השקעות אלטרנטיביות צריך להתרכז בהם?
| מזה NFT ואיך זה קשור למטבעות קריפטולוגיים?

נדל"ן דיגיטלי.

השקעות אלטרנטיביות : מדוע שווה להשקיע בנדל"ן דיגיטלי ומטבעות ביטקוין לעתיד

להשקיע בנדל"ן יכול להיות עסק לא זול ויש השקעות אלטרנטיביות כמו נכס דיגיטלי שעובד בדיוק באותה צורה ויכול להיות אופציה הרבה יותר זולה לאנשים שמעוניינים להשקיע. כמעט כל אתר שאתם רואים באינטרנט היום הוא נכס דיגיטלי של מישהוא, בין אם זה חנות או אתר בלוג, כל האתרים האלו הם נכס שיכולים להכניס סכום פאסיבי כל חודש והוא משתנה עם כמות החשיפה והקלקות. 

אנשים מרוויחים כסף גם מקנייה ומכירה של אתרים (דומיין). אנשים יכולים להחליט למכור את הנכס שלהם והמחיר תלוי בעיקר בגודל והתנועה שהוא מייצר, אתרים יכולים לעלות מיליונים וגם עשרות דולרים. 

היום אנשים לא צריכים ידע רחב בבניית אתרים כדי לפתוח אתר ובעזרת פלטפורמות כמו וורדפרס כל אחד יכול לפתוח אתר, לעצב ולתחזק אותו בכוחות עצמו. וורדפרס נותן לכם את האפשרות לשלוט בכל האלמנטים הקשורים בתחזוקה של אתר אינטרנט ולא מסבכת אותנו עם כתיבת קודים ותכנות מסובך. 

| קניית אתר (נכס דיגיטלי) – זו היא השקעה כספית גדולה חד פעמית שמחזירה לך את ההשקעה שלך עם הזמן תלוי באיכות האתר והתנועה שהוא מייצר. כמו בכל עסק, חשוב לתת תוכן שמביא קהל אחרת לאתר אחרת לא תרוויחו המון. 

| בניית אתר – בניית אתר לא מצריכה השקעה כספית גדולה או ידע גדול בבניית אתרים. אבל, אם לא תשקיעו בתוכן ותתנו לאתר לעמוד מבלי לעבוד עליו אתם לא תרוויחו ממנו כלום וגם למכור אותו יהיה קשה. 

אם אתם באמת משקיעים בנכס הדיגיטלי שלכם הוא יכול להיות רווחי ביותר ואפילו הרבה יותר נוח מנכס רגיל מכיוון שהוא לא ידרוש ממכם תחזוקה פיזית, תעסוקה של דיירים, קבלנים, ועוד. כמובן אם אתם תזניחו את האתר שלכם הוא ישאר מאחור ולא יצור לכם הכנסה, לכן חשוב לזכור שנכס דיגיטלי הרבה יותר נוח ובגלל זה נותים להזניח אותו יותר.

השקעות בקריפטוהשקעות אלטרנטיביות : מדוע שווה להשקיע בנדל"ן דיגיטלי ומטבעות ביטקוין לעתיד

המשמעות של השקעות בקריפטו היא אלטרנטיבה לשוק ההון השקעה במטבעות קריפטוגרפיים, הן השקעות הון פרטי, שאינן נסחרות באופן פומבי. אחת ההשקעות היותר פופולאריות היום היא ההשקעה במטבעות קריפטולוגיים (ביטקוין) אשר תופסים תאוצה מאסיבית וגורמים למוסדות גדולים בעולם לסחור ולהשקיע. יש בנקים שמשקיעים את הכסף של הלקוחות שלהם במניות למיניהם. אז, היום יש בנקים שנותנים את האפשרות להשקיע במטבעות כמו ביטקוין ואפילו לסחור בהם. 

למי שלא מכיר את התחום זה יכול להיראות קצת מפחיד ומבלבל, מכיוון שיש כל כך הרבה מטבעות שאפשר להקיע בהם. למי שיש כבר עבר בהשקעות יודע על מה להיסתכל ולאן להיכנס, הנושא לא דורש ידע רחב אבל כן נמליץ לעבור על החומר לפני שצוללים עמוק לתחום הקריפטו. 

מטבע ביטקיון המפורסם נסחר לפני כשלוש שנים במחיר של $6,500, היום המחיר שלו עלה ל- 37 אלף דולר. יש עוד מטבעות כמו ביטקוין שמראות עלייה ופוטנציאל רחב להצלחה בעתיד, אבל, כמו בכל תחום יש את האנשים שרוצים לנצל את העלייה בפופולאריות של התחום ולגנוב לאנשים את ההשקעות שלהם. יש להיזהר ממטבעות קריפטו חדשות שאתם לא מכירים, תעשו את המחקר שלכם על המטבע שאתם הולכים להשקיע בו ותדאגו שזאת לא מרמה שרק מחכה לקחת לכם את הכסף. 

תחום ה-NFT

ה-NFT קיים כבר כמעט עשור אבל רק בתקופה האחרונה תפס תאוצה משמעותית, עם סכומים עצומים שאנשים מרויחים דרך מכירה של מוצרים דיגיטליים.

NFT זה תחום בו אנשים מוכרים דרכו מוצרים דיגיטליים כמו תמונות, מוזיקה, עיצובים שונים ועוד דברים אומנותיים. התשלום עבור המוצרים האלו תתבצא עם מטבעות קריפטו כמו איתריום שעד לאחרונה היה המטבע היחידי שסוחר ב-NFT.

יש דברים מאוד אומנותיים שאנשים מוכרים ב-NFT ואפילו מקבלים תשלומים מאוד גדולים עבור היצירות שלהם. אומנים שעושים את כל העבודה הקשה רואים את המאה אחוז רווח ממה שהם מוכרים ולא צריכים להתמודד עם גוף שלישי שגונב אותם בכסף שמגיע להם מלחתחילה. 

יש דברים הזויים ויקרים מאוד שאנשים החליטו לקנות דרך ה-NFT כמו למשל: 

  •   Neon Cat Gif – התמונה הדיגיטלית של חתול שרוכב על קשת בענן נמכר במחיר הזוי של $600 אלף.
  • תמונה של לינדסי לוהן – תמונה דיגיטלית בה מוצגות הפנים של השחקנית המפורסמת לינדסי לוהן נמכר במחיר של $17 אלף.
  •  הקלטה של נודים – אולי לא יקר כמו הקודמים אבל הזוי הרבה יותר הייתה מכירה של קובץ אודיו בו מוקלטים 52 דקות של פלוצים נמכר במחיר של $400.

אז למה אנשים מוכנים בעצם לקנות דברים כל כך מוזרים במחירים כה הזויים? התשובה היא סכויות יוצרים. בעצם כל מוצר דיגיטלי שנמכר ב-NFT מותמעת בתוכו חתימה דיגיטלית אשר נותנת את הזכויות של המוצר לקונה. בעצם אנשים מוכנים לשלם המון כסף כדי שיהיה להם את האפשרות להחזיק בזכויות של המוצר.  

יש עוד המון פלטפורמות שאפשר למכור בהם מוצרים ולעשות כסף מאומנות שלנו באינטרנט. NFT הוא המקום היחידי בו התשלומים מתבצאים דרך מטבעות קריפטו שונות. אז אם אתם מחליטים להיכנס לעולם ה-NFT תהיו מוכנים לרכוש כמה מטבעות משלכם. 

לסיכום השקעות בקריפטו

נכסים דיגיטליים יכולים לייצר לנו הכנסה פאסיבית ואפילו ניתן למכור אותם תמורת סכום מסויים תלוי בגודל שלו. חשוב לזכור, שכשאנחנו משקיעים את הכסף שלנו בנכס דיגיטלי אנחנו חייבים לוודא שהנכס מייצר תוכן שמביא איתו תנועה וחשיפה לאתר.

כמה שיותר תנועה אורגנית ככה ההכנסה תהיה גדולה יותר. כמובן שזה לא קל ליצור תנועה שוטפת ואורגנית של אנשים שדוהרים להיכנס לנו לאתר, אבל זה הקושי של העולם הדיגיטלי בו אנשים לא נמצאים פיזית אלא גולשים וירטואלית בין אתר לאתר בחוסר סובלנות. 

הרעיון שעבודה מהבית זה קל ולא צריך לעשות הרבה עבודה זה מיתוס שאנשים לא מצליחים להבין. ההבנה שעולם הדיגיטל הוא העתיד שלנו זה המפתח להצלחה בהשקעות דיגיטליים, מכיוון, שאם אתם תופסים את הגל הזה עכשיו אתם תרוויחו ממנו הכי הרבה. 

אז בין אם אתם מעוניינים להשקיע במטבעות קריפטו כמו ביטקוין או לסחור בנכסים דיגיטליים, תזכרו, שלפני 10 שנים רק שמעתם על פייסבוק בפעם הראשונה והאייפון היה הפלאפון הכי פופולארי בעולם בגלל מסך מגע. התכנולוגיה מתפתחת במהירות מטורפת ובגלל זה שווה להשקיע בעולם הדיגיטל. 


אם ברצונכם לקבל הדרכות עסקיות נוספות כאלה, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלכם, הירשם לניוזלטר שלנו כאן למטה. 📫

מה אתם חושבים על המאמר?
+1
16
+1
33
+1
46
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button